Pokaż artykuł

Współpraca

Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o. wspiera przedsiębiorców, jednostki badawcze i instytucje publiczne w realizacji nowych inwestycji, projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów i usług.

W 2024 roku przystąpiliśmy do inicjatywy 3W, która buduje i integruje społeczność m.in. naukowców, przedsiębiorców i przedstawicieli sektora publicznego .

Projekt Idea 3W: woda-wodór-węgiel to inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego. Celem projektu jest wsparcie świata nauki i biznesu w rozwoju nowoczesnych technologii stosowanych w przemyśle, energetyce i medycynie. Trzy zasoby – woda, wodór i węgiel – odpowiednio wykorzystane zmienią polską gospodarkę w bardziej innowacyjną i konkurencyjną. 3W to długofalowy projekt, który ma aktywizować społeczeństwo, biznes, świat nauki i administrację państwową.


Więcej informacji na stronie https://idea3w.org/

Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o. jest członkiem związku pracodawców Pracodawcy Kujaw i Pomorza, który zrzesza przedsiębiorców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Więcej informacji o działaniach Pracodawców Kujaw i Pomorza https://www.pracodawcy.info.pl/